Emekliye Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

2020 yılında emeklilere aidatsız kredi kartı veren bankaları sizler için araştırdık ve yazımızda listeledik. Emekli olup aidat ödemeden kredi kartı sahibi olmak isteyenler için, emekli kredi kartı limitlerini ve başvuru için yapmanız gerekenleri sizler için hazırladık. İşte detaylar…

Emekliye özel aidatsız kredi kartı veren bankalar

Kredi kartları son zamanlarda ülkemizde kullanımı oldukça artan, bankalar tarafından belirli limitler doğrultusunda insanlara verilen ”Borç para” şeklinde tabir edilen kartlardır. İçerisinde bulunan para sayesinde başkalarına ihtiyaç duymadan alışveriş harcamalarınızda kullanabileceğiniz ve iyi yönde kullanılarak dikkatli, hesaplı bir şekilde harcama yapılarak hayatınıza kolaylık sağlayan bir imkandır.

Ziraat Bankası, QNB Finansank, Denizbank, Halk Bankası, İş Bankası, Akbank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası gibi bir çok banka kredi kartı başvurusu yaptığınızda sizlere yüksek oranda olumlu yanıt vermektedir. 18 yaş üzeriyseniz ve kredi notunuz yüksekse, yani ödemelerinizi düzgün şekilde yapan, aksatmalar yapmayan biriyseniz yüksek limitli kredi kartı almanız için hiçbir engel yok demektir.

Ancak kredi notunuz düşükse, yani ödemelerinizi geç yapan, daha önce bankanız yada bankalar tarafından uyarı alan biriyseniz kredi kartı alamayabilirsiniz. Kredi notunuzu merak ediyorsanız, belli bir ücret karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Veya maaş aldığınız, müşterisi olduğunuz bankanıza giderek bireysel müşteri hizmetlerinden danışarak bu konu hakkında yardım alarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Emekli Kredi Kartı

QNB Finansbank kendi müşterilerine özel olarak aidatsız kredi kartı imkanı sağlamakta. Emekliler için ise özel olarak market ve eczane harcamaları için 360 TL kadar indirimden faydalanma imkanı sağlamakta.

CardFinans Emekli kredi kartı için aidat ödemek istemiyorsanız, yapmanız gereken ise kredi kartınız üzerinden iki adet otomatik ödeme talimatı yapmanız yeterli olacaktır. Örneğin telefon faturanızı ve İnternet faturanızı CardFinans Emekli kredi kartı üzerinden otomatik ödeme talimatı ile ödediğinizde emekli kredi kartınız için sizden aidat ücreti tahsis edilmeyecek ve aidatsız olarak kredi kartınızı kullanabileceksiniz.

Eğitim ve sağlık alanında yapacağınız ödemeler için ise size sunduğu en güzel avantaj olarak, yapacağınız harcamaları 3 taksite vade farksız olarak ayarlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve QNB Finansbank emekli kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Denizbank Emekli Bonus Kartı Başvurusu ve Avantajları

Denizbank emeklilere özel olarak ”Emekli Bonus” kredi kartını emeklilerin kullanımına sunuyor. Bonus Card için geçerli olan tüm özelliklerin yanı sıra bir çok avantajı da beraberinde getiren Emekli Bonus kredi kartını alabilirsiniz.

Yurt içinde yada yurt dışında alışveriş yaptığınızda her alışverişte bir bonus kazanırsınız ve bu bir bonus 1 TL değerinde. Taksitli nakit avans çekebilir ve uzun vadelere bölerek rahatlıkla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kart sayesinde elektrik, telefon, İnternet, su ve daha bir çok faturanızı ek ücret ödemeden kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Su faturalarınıza özel %10 indirim avantajından da yararlanabilir, kazandığınız bonuslarla harcama yapabilirsiniz. Daha fazla detay ve başvuru yapmak için Denizbank İnternet şubesi ya da banka şubelerine başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekli Kredi Kartı

Ziraat Bankasının emeklilere özel kredi kartı verip vermediği merak ediliyor. Sizler için araştırdık, ancak Ziraat Bankası emekliye özel kredi kartı vermiyor. Bireysel olarak müşterilerine sunduğu kredi kartından emeklilerinde faydalanmasında bir engel yok. Ziraat bankasında giderek başvuruda bulunarak emekli maaşınız doğrultusunda limiti belirlenecek olan kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top