Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları

Evde kına paketleyerek para kazanmak ister misiniz? Malumunuz ülkemizde yaz dönemlerinde oldukça fazla düğün olmakta. Buna paralel olarak kış aylarında yaz aylarında olduğu kadar olmasa da yine oldukça fazla düğün olmakta.

Yılda ortalama 500.000 çift evleniyor. Malumunuz bu durumda örf ve adetten gelen kına düğünlerin olmazsa olmazı. Gelen davetlilere de bir kına hediye ediliyor. Bu kına paketleri oldukça fazla ilgi görüyor. Çeşit çeşit, birbirinden farklı kına paketleri son dönemlerde bir iş imkanı sunmaya başladı.

Evde kına paketleyerek, ayda en az 500 ile 2000 TL arasında bir ek kazanç sağlamanız mümkün. Bu sebepler Türkiye’nin bir çok ilinde kına paketleme yapacak kişi aranıyor. Sizde evde kına paketleme işi veren firmalar aracılığıyla ek gelir elde edebilirsiniz.

Hangi Firmalar Evde Kına Paketleme İşi Veriyor?

Değerli okurumuz, evde kına paketleme işi veren firmaların sayısı oldukça az. Sebebi ise bu işin henüz daha geniş bir ağa yayılmamış olması. Genellikle kına paketleme işlerini, bulunulan bölgede çiçekçiler ve düğün salonları tarafından tutulan kişiler yapmakta.

Ancak size sevindirici bir haber vermek isteriz. Facebook üzerinden ”Evde kına paketleme işi veren firmalar” yazdığınızda karşınıza bu iş ile alakalı sayfalar çıkacaktır. (Not: Denenmiştir.)

Daha sonra burada karşınıza çıkan sayfalara daha detaylı bakarak, yorumları okuyarak firmaların güvenilirliği, iletişim numaralarını tespit edebilirsiniz.

Size direkt olarak kına paketleme işi veren yerleri söylemek uygun olmayacaktır.

Evde Kına Paketleme İşi İçin Bir Ücret Ödemeli Miyim? Kargo ile iş yapılır mı?

Evde kına paketleme işi yapmaya hazırsınız. Her şey tamam, ama nasıl başlayacağım? İşte bu noktada şunu bilmelisiniz ki, bazı firmalar malzemeyi kendinizin almasını istemektedir. Bazı firmalar ise malzemeyi gönderir, size kargolar siz yaparsınız ve tekrar kargo ile teslim edersiniz.

Araştırmalarımıza göre çoğu kına paketleme işi veren firma, önce sizden belli miktarda para talep etmektedir. Burada asıl amaç malzemelerin onlar tarafından gönderilmesinden dolayı bir zarar gelirse teminat olması açısındandır. Siz işi tamamladıktan sonra kargoya vermeden size verdiğiniz para ve yaptığınız işin karşılığı ödenir sonra siz paketleri kargo ile gönderirsiniz.

İşin kısacası evde kına paketlemesi kolay, ama bu doğrultuda sağlam ve güvenilir firma bulmak zor. İki seçeneğiniz var;

1.Seçenek: Facebook, İnstagram gibi sayfalar üzerinden arama yaparak güvenilir bir kına paketleme işi veren yerleri bulmak.

2.Seçenek: Yakınınızda bulunan düğün ve organizasyon şirketlerine giderek bizzat bu iş hakkında bilgi almak.

“Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefon Numaraları” üzerine 4 yorum

  1. Denizli yardımcı olursanız sevinirim tüm gün ayirabilirim ekip kurabilirim şimdiden çok teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum yapın