Garanti Bankası Pos Komisyon Oranları 2019 Yılında Ne Kadar?

Garanti Bankası POS komisyon oranları ne kadar? Garanti Bankası olarak bilinen ve yeni adıyla Garanti BBVA olarak güncellenen Garanti Bankasının 2019 yılı pos komisyon oranlarını sizler için araştırdık.

Garanti Bankasının sunmuş olduğu pos hizmeti ile bir çok avantajı elde edebilirsiniz. Özellikle esnaflar için gelişmiş teknolojisi sayesinde artık iş yerlerinizde kazancınızı hesaplama ve çalışmalarınızda kolaylık sağlamanız konusunda da oldukça faydalı bir hizmettir.

Garanti POS cihazı kullanıyorsanız ve Garanti POS cihazınız ile ilgili soru ve sorunlarınızın giderilmesi için ”Garanti Pos Destek Hattı’‘ başlıklı yazımıza göz atmanızı öneririz.

Garanti BBVA POS Komisyon Oranları

Bankaların POS hizmetleri için ayrı ayrı komisyon oranları belirlediklerini başta ifade etmek isteriz. Garanti Bankası 2019 yılı için pos komisyon oranlarını %1.10 ila %2.50 olarak belirtmiştir.

Oranlardaki değişiklik, yıllık olarak sabit kalmaktadır. Kesinlikle değişmez. Ancak oranın düşük olması, yada yüksek olması sizin iş yerinizin işlem hacmine göre değişiklik göstermektedir.

Garanti POS-ON Nedir? Ücreti ve Avantajı

Garanti POS-ON, diğer adıyla Garanti Poson sayesinde herhangi bir komisyon ücreti ödemiyorsunuz. Sadece aylık sabit belirlenen ücreti ödüyorsunuz. Sabit ücret karşılığında müşterilerinize kartla alışveriş imkanı sunabilir, daha fazla kazanabilirsiniz.

Poson ücretleri ve avantajları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Garanti Pos Destek Hattı adlı yazımıza göz atınız.

Poson başvurusu yapmak için buraya tıklayınız!

Daha önce hazırlamış olduğumuz Türk Ekonomi Bankası’na ait TEB Pos Destek Hattı ve TEB Pos Komisyon Oranları başlıklı yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top