Garanti Bankası Pos Destek Hattı

Garanti pos destek hattı telefon numarası ile anında pos cihazınız ile ilgili desteği alabilirsiniz. Sizlere yazımızda Garanti pos destek hattı numarasını, pos destek müşteri hizmetleri iletişimi için gerekli bilgileri ve garanti pos destek hattına direk bağlanmanızı sağlayacak tüyolar vereceğiz.

Garanti Bankası tarafınca sunulan POS cihazının 2019 yılı komisyon oranını öğrenmek istiyorsanız daha önce hazırladığımız ”Garanti Bankası POS Komisyon Oranları 2019 Yılında Ne Kadar?” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti Bankası POS Destek Hattı 2019

Garanti Bankasının sunmuş olduğu POS hizmeti, bir çok esnaf ve iş yeri sahibi tarafından kullanılmaktadır. Sadece fiziki kullanım olarak yaygınlaşmayan Garanti POS, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermekte olan binlerce İnternet sitesinin sanal pos cihazı hizmetini de sunmaktadır.

Pos cihazları elektronik aletler oldukları için arıza çıkarabilmekte ve buda iş yerlerinde müşteri memnuniyeti açısından sorun çıkarabilmektedir. Bu konuda da yarım alabilmek için Garanti Bankası, POS cihazı kullanan müşterileri için destek hattıyla hizmet sunmaktadır.

Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara’da kurmuş olan Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisidir. İspanya’da faaliyet gösteren BBVA ( Banco Bilbao Vizcaya Argentaria ) bankası ile sonradan ortak olmuş ve ismi Garanti BBVA olarak yenilenmiştir.

Garanti POS destek hattına 444 0 339 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Destek Hattının Sunduğu Hizmetler

  • Provizyon almak için 1
  • Ekstre ve mutabakatı 2
  • Yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar ve yazar kasa postlar ile ilgili bilgi almak için 3
  • Pos teknik sorunları için 4
  • Diğer işlemler ve bilgi almak için 5
  • Kurum ödeme işlemleri için 6
  • Sanal pos ve Garanti BBVA alışveriş ile ilgili bilgi almak için 7

444 0 339 destek hattı numarasını aradığınızda sizlere bu menüler sunulacaktır. Hızlıca teknik destek almak ve müşteri temsilcisine bağlanmak için 4’ü tuşlamanız yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgiyi https://www.garantiliisler.com.tr/iletisim adresinde bulabilirsiniz.

“Garanti Bankası Pos Destek Hattı” üzerine bir yorum

Yorum yapın