Gizlilik Sözleşmesi

Biz kimiz?

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte çok sayıda kişinin eline kadar gelen İnternet, artık merak edilen tüm konuların hızlıca aranarak yanıt bulmasını sağlıyor. Bizlerde kredi haberleri, güncel faiz oranları, devlet destekleri ve bankalar ile ilgili merakınızı tam anlamıyla giderecek ve sizlere yardımcı olacak içerikleri sunuyoruz. Web sitemiz https://kredibankadestek.com olarak hizmetine devam etmektedir.

Sizin verilerinizi neden topluyoruz?

Sizlere daha iyi hizmet sunmak ve içerik hazırlarken sizlere hitap edebilecek içerikler hazırlamak açısından sizlerin bazı verilerinizi topluyoruz. Bunlar gizlilik sözleşmesi adı altında kesinlikle saklı tutulmaktadır. İçeriklere yapmış olduğunuz yorumlarda, e-posta adresiniz kesinlikle paylaşılmamakta ve sistem tarafından gizlenmektedir. Bu konu hakkında merak ettiğiniz bir soru varsa bizlere iletişim sayfasından yazabilirsiniz.

Ek bilgiler

Web sitemize girdiğiniz andan itibaren hangi şehirden, hangi cihaz ve işletim sisteminden web sitemize giriş yaptığınızı görebilmekteyiz. Web sitemizde hangi içerik ve sayfalarda gezindiğinizi ve ne kadar zaman sitede kaldığınızı da görebilmekteyiz. Burada amaç bölgesel olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak, sitemizde daha kaliteli içerikler ve geliştirmeler yapmak için sizden bilgi almaktır.

Web sitemiz ihtiyaç kredisi, tarım ve çiftçi kredisi, konut ve taşıt kredisi, kredi kartları, banka işlemleri ile ilgili konular ve daha bir çok ekonomik destek ile yatırım konularında içerikler paylaşmaktadır.

Yazılan içerikler sağlam kaynaklar üzerinden alınıp bir araya getirilerek tek ve doyurucu bilgiler içermektedir.

İçeriklerin alınması, kopyalanması hakkında

Bu web sitesi (https://kredibankadestek.com) içerisinde bulunan tüm içerikler özgündür. Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanılması ve kopyalanıp başka bir platformda kaynak gösterilmeden paylaşılması yasaktır. Kaynak gösterilmeden yayınlanan içeriklerin tespiti durumunda yasal işlemler avukatımız tarafından anlık olarak başlatılmaktadır.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık