Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi 2020

Halkbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 güncel bilgilerini sizler için hazırladık.

Halkbank 1938’de kurulmuş ve dünyanın en büyük bankaları listesinde 159.sırada yer almaktadır. Türkiye’de kamu bankaları arasında yer alan Halkbank, bir çok memur, emekli ve özel sektör çalışanlarının maaş bankası olarak hizmet vermektedir.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2020 yöntemi ile telefonda beklemeden direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Sizlere müşteri temsilcisine direk bağlanma yöntemini başlıklar halinde aktaracağız.

Halkbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank dialog şifresi oluşturarak güvenlik adımlarını da hızlıca geçebilmeniz mümkün. Halkbank dialog şifresi alma başlıklı yazımızı da okumanızda fayda olacaktır.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemleri 2020

Halkbank’ın yeni hizmete sunmuş olduğu Halkbank Canlı Yardım sistemi, telefon üzerinden müşteri temsilcisini aramadan canlı chat yöntemi ile online yardım alabilirsiniz.

Halkbank canlı yardım sistemi aşağıdaki konularda hizmet vermektedir;

 • Kredi başvurusunda bulunma
 • Kredi veya banka kartı talebinde bulunma
 • Ürünler hakkında bilgi edinme
 • Sorunlarınızı iletme
 • Teknik bir yardım alma
 • Diğer konular

Halkbank müşteri hizmetlerini aramak ve telefonda hiç beklemeden sorununuzu çözmek istiyorsanız https://chat.halkbank.com.tr/ adresine giriş yaparak sorularınızı mesaj yolu ile sorabilirsiniz.

Müşteri temsilcisiyle canlı sohbete başlamak için sizden şu bilgiler istenecektir;

 • Adınız
 • Soyadınız
 • Tc kimlik numaranız
 • E-posta adresiniz
 • Cep telefon numaranız

Tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız girdikten sonra Halkbank müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Sorunlarınızı mesaj yoluyla değilde telefon numarası üzerinden sesli olarak yapmak istiyorsanız aşağıda anlatacağımız yöntemi uygularak Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

0850 222 0400 Numarası İle Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0400 olarak hizmet vermektedir. İşte direk bağlanma yöntemi;

 1. İlk olarak 0850 222 0400 numarasını arayınız.
 2. Dialog şifrenizi veya bank24 kartınızın şifresini tuşlayınız. (Dialog şifrenizi bilmiyor veya unuttuysanız buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz)
 3. 2. adım sonrasında sizlere ihtiyaç krediniz varsa, bu kredinizin 3 ay ertelenmesi teklifi sunulacaktır. Halkbank ihtiyaç kredinizi ertelemek istiyorsanız tuşlama yaparak kredi taksitlerinizi erteleyebilirsiniz.
 4. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için ana menüden 5‘i tuşlayarak Halkbank müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi bankanın müşterisi olup olmama durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Halkbank’a kayıtlı cep telefonu numaranız ile arama yaptığınızda sistem sizi otomatik olarak tanımaktadır.

Müşteri temsilcileri 2020 yılında yaşanılan Covid-19 virüsü sebebiyle yoğunluk yaşamakta. Sebebi ise bir çok kişinin kredi başvurusunda bulunması, mevcut kredilerinin taksitlerini ertelemek istemeleri sebebiyle yoğun ilgi bulunmakta. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma olarak ilk yöntemi kullanmanızı öneriyoruz.

Canlı destek üzerinden müşteri temsilcisiyle irtibata geçebilir, sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Konu ile ilgili soru ve eleştirilerinizi, tüm fikirlerinizi bizlere aşağıda yer alan yorum kısmında yorum yaparak iletebilirsiniz.

Yorum yapın