Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası 2019 (0850 ve Direk Bağlanma)

Halkbank müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır? Kolay yoldan Halkbank müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemi hakkında sizler için araştırma yaptık. Konuyu uzatmadan Halk Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ve direk bağlanma yöntemlerini verdiğimiz yazımıza geçelim.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon ve Fax Numarası 2019

Halkbank müşteri hizmetlerine ait aşağıda yer alan telefon numaralarından birisini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz numaralı aramadan önce size vereceğimiz direk bağlanma yolları sayesinde oyalanmadan, beklemeden müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Fax numarası üzerinden de faxlayacağınız belge yada dosyaları iletebilirsiniz.

  • 0850 222 0 400 (Telefon Numarası)
  • 212 340 09 99 (Fax Numarası)

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi (Kısa Yollar)

Halkbank müşteri temsilcisine bağlanmanın en kısa yolu sizlere vermiş olduğumuz 0850 222 0 400 numaralı Halkbank Diyalog merkezini aramak ve aşağıda yer alan yöntemlerden birisini kullanmaktır. Sizden kendi adınıza mı başka bir kişi adına mı işlem yapacağınızı soracaktır. Kendi adınıza işlem yapmak istiyorsanız bekleyin ve sizden istenilen banka bilgilerinizi verin.

1.Yöntem:Kredi Kartı İşlemleri İçin 1’i Tuşlayın” diyecektir. Telefonunuzdan 1’i tuşlayın. Bir süre bekledikten sonra 0’ı tuşlayın. Direk müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

2.Yöntem:Bankacılık İşlemleri İçin 2’yi Tuşlayın” sesini duyduktan sonra 2’yi tuşlayın ve bir süre bekledikten sonra 0’ı tuşlayın.

Yukarıda yer alan iki yöntem ile kolay ve hızlı bir şekilde Halkankası müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Halkbank Genel Müdürlük İletişim Numarası

İstanbul Batı Ataşehir’de bulunan Türkiye Halk Bankası Genel Müdürlük numarası +90 (216) 503 70 70’tir.

Halkbank ile ilgili şikayetlerinizin daha kolay ve hızlı çözüm sağlaması için buraya tıklayarak şikayetinizi yazabilirsiniz.

Bankaların 2019 yılı EFT saatleri hakkında bilgi almak için tıklayın

Sicil affı ile ilgili 2019 yılında ki güncen son dakika haberleri için tıklayın

Yorum yapın