TEB Pos Destek Hattı ve Müşteri Hizmetleri

TEB pos cihazınız ile ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Yada TEB pos cihazı ile ilgili sorularınız mı var? İşte sizin için hazırladığımı TEB pos destek hattı ve müşteri hizmetleri başlıklı yazımız tam size göre!

TEB pos cihazlarını kullanan bir çok esnaf, Türk Ekonomi Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanarak sorularını sormak istiyor. Ancak TEB pos cihazınız varsa, müşteri hizmetlerinden ziyade TEB‘in sunduğu ”TEB Pos Destek Hattı” numarasını kullanarak kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz.

TEB Pos Destek Hattı Numarası

TEB Pos destek hattı 0216 635 65 12 numarasıyla hizmet vermektedir. Bu numarayı aradığınızda sesli yanıt sistemi sizlere şunları söyleyecektir;

TOB Pos destek hattımıza hoş geldiniz. Pos ve yazar kasa pos işlemleri için 1’i, rulo ve diğer işlemleriniz için 2’yi, sanal pos için 3’ü tuşlayınız.

1’i tuşladığınız da; size ”Daha hızlı işlem yapmak için terminal numaranızı tuşlayın. Terminal numarası pos cihazınızda yer almaktadır” diyecektir. Pos cihazı terminal numaranızı biliyorsanız tuşlayarak çok daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Bilmiyorsanız tuşlama yapmadan bekleyiniz. Sizi direk müşteri temsilcisine bağlayacaktır.

2’yi tuşladığınız da; size ”Rulo ve diğer işlemlerinizi bize mesaj olarak iletebilirsiniz. Mesaj olarak iletmek için 1’i tuşlayınız” diyecektir. POS cihazınız ile ilgili tüm taleplerinizi sesli mesaj olarak iletebilirsiniz.

Mesaj olarak iletmek istemiyorsanız biraz bekleyiniz, sonrasında size ” Daha hızlı işlem yapmak için terminal numaranızı tuşlayın. Terminal numarası pos cihazınızda yer almaktadır ” diyecektir. Bu numara pos cihazınızda yazmaktadır. Bilmiyor veya yazmakla zaman kaybetmek istemiyorsanız bekleyiniz. Bir süre bekledikten sonra sizi TEB pos müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

3’ü tuşladığınız da; size ”Bu menüden sadece sanal pos desteği alabilirsiniz. Ana menüye dönmek için 1’i tuşlayınız” diyecektir. Sonrasında ”Devam etmek için lütfen bekleyiniz” diyecek.

Bekledikten sonra ”Türk Ekonomi Bankası sanal pos destek hattına hoş geldiniz” diyecektir. Sonrasında ise ”4 ile başlayan 9 rakamlı mağaza numaranızı tuşlayınız. Mağaza numaranızı bilmiyorsanız # tuşuna basınız” diyecek. Sonrasında TEB sanal pos destek hattına bağlanabilirsiniz.

TEB pos komisyon oranlarının 2019 yılında ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız ”TEB pos komisyon oranları 2019 yılında ne kadar?” başlıklı yazımızı okumanızı öneririz.

Yorumlarınız bizim için önemlidir. Aşağıya TEB destek hattı ile ilgili sorularınızı, görüş ve önerilerinizi yazabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top