TEB Pos Komisyon Oranları 2019 Yılında Ne Kadar?

TEB pos komisyon oranları hakkında sizler için hazırladığımız bu yazımızda, geçmiş yıllarda ki TEB pos komisyon oranlarını ve 2019 yılı itibariyle güncel TEB pos komisyon oranlarını aktardık.

Pos cihazları, alışveriş yapanlar için olmazsa olmazlar arasında gelmekte. Tüketiciler yurt içi ve yurt dışındaki bankalarca çıkarılmış olan Visa ve Mastercard kredi kartı ve banka kartı (debit kart) ile pos cihazlarından alışveriş yapabiliyor. Tüketimin artması ve insanların kredi kartlarına yönelmesi, pos cihazlarının kullanım oranını gün geçtikçe arttırmakta.

Durum böyle olunca esnaf kendisini iş yerlerinde pos cihazları kullanmak zorunda hissetmekte. Tabi bu pos cihazlarının bankalar tarafından kesilen pos komisyon miktarı bulunmakta.

Peki 2019 yılında TEB yani Türk Ekonomi Bankası’nın pos cihazlarından alacağı komisyon oranı ne kadar? İşte 2019 yılında TEB pos komisyon oranları!

TEB pos güncel komisyon oranları 2019 yılında %1.1 ile %5.2 arasında değişiklik göstermektedir. TEB pos ürünleri sadece bir taneyle sınırlı değildir.

TEB Pos Türleri

TEB Pos Türleri ve Kısaca Özellikleri

TEB Ortak Pos

Bu pos cihazı sayesinde bir çok avantajı elde edebilirsiniz.  TEB, Akbank, Yapı Kredi, Vakıfbank, Halkbank, Finansbank ve İş Bankası ile ortak olarak çalışmaktadır.

TEB DCC Pos

DCC açılımı dynamic currency conversion yani dinamik kur dönüşümü demektir. TEB DCC pos cihazı sayesinde yurt dışı olan kartların cihazınızda geçerli olmasını sağlar. Örneğin Belçika’dan gelen müşteriniz, Belçika’da bulunan banka kartı yada kredi kartı ile euro hesabıyla sizden alışveriş yapabilir. Güncel kura göre hesabından aldığı ürün veya hizmetin tutarı TL olarak dönüştürülerek kesilir.

TEB Sanal POS

TEB sanal pos sayesinde İnternet üzerinden yapmış olduğunuz satışları müşterilerinize en kolay ve en güvenilir biçimde sunabilirsiniz.

TEB POS Plus+

TEB pos plus+ uygulaması mail order ile kredi kartıyla satışı yapan firmalar için tasarlanmıştır. Bu uygulama sayesinde taksitlendirme yapabilirsiniz.

TEB Yazar kasa POS

Yazar kasa POS cihazı, en sık görülen pos cihazlarından birisidir. Daha çok küçük ölçekli işletmeler bu ürünü kullanmaktadır.

TEB Sabit Ücretli Bonus POS

TEB Sabit ücretli pos ile 100.000 TL’ye varan ciro limitleriyle, %0 komisyon ve 0 bloke gün özelliğini kullanmanız mümkün.

TEB Bonus POS

Bonus POS cihazı sayesinde bonus kart, bonus puan özelliği bulunan tüm banka kartlarına işlem sağlayabilirsiniz. Bonus yükleme ve bonus kullandırtma gibi özelliklere sahiptir.

TEB Döviz POS

Bu pos cihazı sayesinde 7 farklı para birimine alışveriş imkanı sunabilirsiniz. Bunlar TL, USD,EUR,GPB , Ruble ( RUB) , Riyal (SAR) ve Japon Yeni (JPY) para birimleridir.

TEB Doktor POS

Doktor, diş hekimi ve veteriner hekimlerce kullanılabilen pos cihazıdır.

Yukarıda vermiş olduğumuz TEB Pos türleri ve TEB 2019 Pos komisyon oranları bilgisinin daha detaylı kısımlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

TEB Pos cihazınız ile ilgili sorunlara TEB Pos destek hattı ile ilgili sayfamızdan bakabilirsiniz. Direk form oluşturmak isterseniz buraya tıklayarak form oluşturup gönderebilirsiniz.

TEB Müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız yakında yayınlayacağımız sayfa üzerinden direk bağlanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top