Ziraat Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası internet şubesini aktif hale getirebilmek için şifre alma işlemi nasıl gerçekleşir? Hazırladığımız konu metni sayesinde Ziraat Bankası bireysel internet bankacılığı şifrenizi rahatlıkla alabilirsiniz.

Siz de tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmek için Ziraat Bankası internet şubesi şifresi alabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi kullananlara özel faiz oranları ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şubesi sayesinde hesap açma, kapama, vadeli mevduat açma, kredi kartı talebi, kredi başvurusu ve daha birçok işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi Şifresi Alma

Ziraat Bankası internet şubesinde dilediğiniz işlemi yapabilmeniz için öncelikle internet şubesi şifresi almanız gerekmektedir. Güvenli bir şekilde hesap kontrolünüzü sağlamanız için, herkese farklı şifreler verilmektedir.

Şube şifresi alma talebi için öncelikle bankanın internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak Ziraat Bankası İnternet Şubesine ulaşabilirsiniz.

Ziraat internet bankacılığı şifrenizi unuttuysanız ya da henüz şifreniz yoksa ve Ziraat internet bankacılığı şifresi almak/oluşturmak istiyorsanız lütfen aşağıda yer alan şifre alma yöntemlerinden size uygun olanı takip ediniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum, Nasıl Alabilirim?

Bireysel bankacılık şubesi şifrenizi unuttuysanız, hiç moralinizi bozmayın. Aşağıdaki adımları takip ederek hızlıca şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum? Nasıl Alabilirim?

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma (Online Başvuru)

Ziraat Bankası internet şubesi şifreniz yoksa, öncelikle dijital bankacılık müşterisi olmanız gerekmektedir. Dijital bankacılık müşterisi olarak Ziraat Bankası internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı / Dijital Bankacılık Şifresi Alma

Şifre oluşturma talebi işlemini seçtikten sonra karşınıza gelen ekrana T.C. kimlik numaranız ve cep telefon numaranızı (başında sıfır olmadan) yazın. Güvenlik şifresini de ilgili kutucuğa yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayın.

Ziraat Bankası şifre alma işlemini başarıyla tamamladıysanız sistemde kayıtlı olan numaranıza onay mesajı gelecektir. Numaranıza gelen onay şifresini ve diğer bilgileri (kişisel bilgiler) girdikten sonra Ziraat Bankası internet şifre oluşturma işlemini başarıyla tamamlamış olursunuz.

En son kullandığınız internet şifrenizi unutmanız durumunda sizi yönlendirdiğimiz adımları izleyerek yeni şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın kurumsal müşterisi olmanız durumunda 444 00 00 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Bireysel müşteri olmanız durumunda ise, yukarıdaki adımları izleyerek tekrardan şifre talep edebilirsiniz.

Ziraat Bankası internet şubesi yeni şifre alma işleminde, sitede yer alan “şifremi unuttum” bölümüne tıklayarak yeni şifre alma işlemine başlayabilirsiniz. Açılan yeni sayfaya, sistemin sizden istediği kişisel bilgileri doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi girip onayla butonuna tıkladıktan sonra, sistemde kayıtlı olan numaranıza yeni bir onay mesajı gelecektir. İnternet sitesindeki ilgili bölüme SMS ile gelen şifreyi yazarak yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Eğer cep telefon numaranız, sistem üzerindeki numarayla uyuşmuyorsa telefon numarası güncelleme işlemi için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma ve yeni şifre oluşturma talebinizi, size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek iletebilirsiniz. Şubeler üzerinden yaptığınız şifre alma ve yenileme işlemlerinde yeni bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra, bilgileri dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Ayrıca şubeler üzerinden yapılan işlemlerde en az bir adet TL hesabınızın olması gerekmektedir.

Sizlere bahsettiğimiz işlemleri sırasıyla uygulayarak siz de internet şubesi şifresi alabilir ve internet mobil şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Mobil Şifresi Nasıl Alırım?

Ziraat Bankasının sunmuş olduğu internet bankacılığı hizmetinin yanında, en çok kullanılan sistemlerden birisi de Ziraat Mobil uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanan kullanıcılar ise çoğu zaman ilk girişlerinde Ziraat Mobil şifresini nasıl alırım? şeklinde sorular sormaktadır.

Ziraat Mobil şifre alma işlemi yapabilmek için öncelikle cep telefonunuza Ziraat Mobil Bankacılık uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra giriş ekranında “Başvurular” butonuna tıklayınız. Sonrasında bankaya kayıtlı telefon numaranızı ve T.C kimlik numaranızı yazınız.

Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde kolaylıkla şifre alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankasına kayıtlı cep telefonu numaranıza mobil şube şifresi SMS olarak gelecektir.

Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi Müşteri Hizmetleri numarası için tıklayınız.

Yorum yapın